اتقان اسناد هویتی بسیار با اهمیت است_ مقام معظم رهبری ***

 

 

 
کل کاربران : 467107
کاربران امروز : 413
بازدید امروز : 415
کاربران دیروز : 380
بازدید دیروز : 380
کاربران آنلاین : 6

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
نشست شورای اداری شهرستان نهبندان      

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال شهرستان ؛ نشست شورای اداری شهرستان نهبندان باحضور میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، بیکی فرماندار شهرستان نهبندان ، امام جمعه نهبندان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

فرماندار نهبندان گفت: ۳۹ مصوبه سفر استاندار به این شهرستان تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برخی از آنها در قالب اجرای پروژه و بخشی گره‌گشایی مشکلات به لحاظ اداری بوده است.

مجید بیکی امروز دوشنبه در نشست شورای اداری نهبندان افزود: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای بهره‌برداری از مصوبات سفر استاندار به این شهرستان استفاده شود.

وی با بیان اینکه نهبندان در سال ۶۸ به شهرستان ارتقا یافت اظهار داشت: اکنون با ۵۲ هزار نفر جمعیت در حوزه‌های زیرساختی وضعیت خوبی داریم اما در بخش آب با مشکلاتی مواجه هستیم.

وی یادآور شد: همچنین شهر نهبندان سال گذشته گازرسانی شد و تا پایان سال جاری بسیاری از روستاهای شهرستان هم گازرسانی می‌شود.

فرماندار نهبندان افزود: ستاد توسعه نهبندان به ریاست استاندار تشکیل شده است از این رو دستگاه‌های اجرایی باید با هم‌افزایی و همکاری یکدیگر زمینه توسعه نهبندان را فراهم کنند.

وی ادامه داد: در دی ماه سال گذشته با سفر استاندار به نهبندان، ۳۹ مصوبه برای توسعه شهرستان رقم خورد.

بیکی اظهار داشت: حضور پررنگ بنیاد برکت در این شهرستان زمینه شکوفایی ظرفیت‌های نهبندان را فراهم کرده است و معدن و دامپروری نیز از دیگر ظرفیت‌های نهبندان است.

وی گفت: خراسان جنوبی از استان‌های تولید کننده زیتون و خرما است که اگر فرآوری این محصولات ایجاد شود می‌توان ارزش افزوده بیشتری را برای ساکنان این استان داشته باشیم.

وی افزود:  همچنین کار توسعه بیمارستان شهید آتشدست نهبندان مورد توجه و در مسیر انجام است.

امام جمعه نهبندان هم در این نشست دوبانده شدن جاده‌های اصلی این شهرستان را اولویت تقاضا از مسئولان استان دانست و  گفت: تسریع در اجرای دوبانده شدن جاده شوسف به نهبندان مورد انتظار است.

حجت‌الاسلام عباسعلی خزایی افزود: در این جاده آمار کشته‌شدگان تصادفات زیاد بوده و لازم است این جاده هرچه سریعتر دوبانده شود.

وی ضمن قدردانی از سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به نهبندان اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی شود تا همه مردم این شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند شوند
 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/08/21 -- 08:01:45
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 167

نهبندان

 

دسترسی سریع

 


 

نهبندان خیابان شهیدرجائی اداره ثبت احوال نهبندان تلفن6222425_05626222214 کد پستی اداره: 83589-97517


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS