اتقان اسناد هویتی بسیار با اهمیت است_ مقام معظم رهبری ***

 

 

 
کل کاربران : 395144
کاربران امروز : 219
بازدید امروز : 220
کاربران دیروز : 542
بازدید دیروز : 542
کاربران آنلاین : 7

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برگزاری شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان نهبندان      

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان نهبندان در تاریخ 1397/03/21با حضور فرماندار محترم شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید

جلسه با نام ویادخداوند متعال وتلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و خوش آمدگوئی به مدعوین توسط معاون محترم سیاسی و اجتماعی فرمانداری  آغاز گردید.

آقای محمدی ( معاون محترم سیاسی و اجتماعی فرمانداری ) ضمن سخنانی به تشریح اهمیت ثبت به هنگام وقایع حیاتی به خصوص دو واقعه مهم ولادت و وفات پرداختند.

 در ادامه آقای محمد پور رئیس اداره ثبت احوال ضمن تشکر از حضور اعضاء بیان داشتند هدف از برگزاری این جلسات ارائه گزارش آماری وقایع حیاتی و ثبت بهنگام این وقایع می باشد .

همچنین از بخشداران بخش مرکزی و شوسف خواسته شد تا مجددا  موضوع اعلام وقایع ولادت و خصوصا فوت به دهیاران روستا اعلام تا در اسرع وقت اطلاع رسانی لازم انجام شود.

وی در پایان گزارش کاملی از آمار وقایع حیاتی سال 1396 و دو ماهه سال 1397  و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل را به اطلاع حاضرین رساندند .

 در ادامه هریک از اعضاء محترم شورای هماهنگی ثبت احوال به بیان نظرات و دیدگاههای خویش پرداختند و در پایان
نیز آقای کریمان خراسانی فرماندار محترم شهرستان ضمن بیان توضیحاتی درخصوص اهمیت برگزاری شورای هماهنگی  ثبت احوال ، اظهار داشتند ثبت به موقع ولادت و وفات از اهمیت زیادی برخوردار است ، وی اضافه کرد ثبت به موقع این وقایع و داشتن آمارهای دقیق و صحیح کمک زیادی به برنامه ریزان و تصمیم گیران کشور می نماید .ایشان از کلیه اعضای این شورا خواست که همکاری لازم با اداره ثبت احوال داشته تا  بستر وزیرساخت های لازم به منظور ثبت واقعی ترین آمارها را فراهم نمایند


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/03/22 -- 03:56:32
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 228

نهبندان

 

دسترسی سریع

 


 

دریافت کد پستی

 

 

 

نهبندان خیابان شهیدرجائی اداره ثبت احوال نهبندان تلفن6222425_05626222214 کد پستی اداره: 83589-97517


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS