اتقان اسناد هویتی بسیار با اهمیت است_ مقام معظم رهبری ***

 

 

 
کل کاربران : 372373
کاربران امروز : 209
بازدید امروز : 210
کاربران دیروز : 129
بازدید دیروز : 129
کاربران آنلاین : 21

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان نهبندان      

شورای اداری شهرستان نهبندان در تاریخ 1396/09/28برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان جلسه شورای اداری شهرستان نهبندان با حضور مهندس سید مجتبی علوی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ، مهندس نظافت فرماندار نهبندان ، ائمه جمعه نهبندان و شوسف ،مدیر کل راه و شهر سازی خراسان جنوبی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی  و جانشین فرماندهی پلیس راه استان اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه مهندس  سید مجتبی علوی مقدم  معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ضمن تبریک روز حمل و نقل و راهداری اظهار نمود : سه حرکت کلیدی در موضوع مدیریت وجود دارد ؛۱-حرکت اول بایستی خدا محور و اخلاق محور باشد ۲- مردم محور باشد ۳- برنامه محور باشد که این حرکتها قطعاً زمانی مفید واقع خواهد گردید که خرد جمعی ،مشارکت مردم و همکاری دستگاهای دولتی و اجرایی را در بر داشته باشد  .

 وی با اشاره به اینکه در کار جمعی و گروهی بایستی منیت ها و افکار شخصی کنار گذاشته شود افزود : بارعایت ضوابط و مقررات ، شان و شئونات ، در کنار هم خدمتگذار مردم باشیم .

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به نظام فنی و اجرایی و کنترل ساخت و سازهای دولتی و غیر دولتی افزود : مسائل ساختمانی و نیروی انسانی سرمایه های این نظام است و بایستی تمام دستگاههای اجرایی به این امر توجه نمایند .

وی با تاکید بر نظارت بر پروژه ها گفت : محدودیت اعتباری باعث می شود که کار نظارت بر ساخت پروژه ها بیشتر انجام شود و جهت پیشگیری از اتفاقاتی که در آینده ممکن است رخ دهد افزود : نظارت توسط سازمانهای نظام مهندسی انجام گردد چنانچه مسائل و ضوابط فنی به درستی انجام شود در زلزله و حوادث غیر مترقبه شاهد حوادث ناگواری نخواهیم بود  .

وی با اشاره به آسیب شناسی علت مهاجرت روستائیان به شهر تصریح کرد : اشتغال پایدار در روستاها برنامه ریزی نشده است و این برای رفع محرومیت مردم خونگرم و متدین منطقه کافی نیست .

مهندس سید مجتبی علوی مقدم  معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پتانسیلهای بسیاری در این منطقه وجود دارد افزود : گنجینه معادن یک ثروت ملی محسوب می شود و بایستی ظرفیتها شناسایی و زیر ساختها با دقت و توجه کافی انتقال داده شود  و این زمانی به نتیجه خواهد رسید که با مطالعه دقیق انجام شود.

وی با اشاره به اینکه مردم نیاز به رفاه و امید دارند افزود : این نیز زمانی محقق می شود که سرعت عمل در کار انجام و شیب توسعه شهرها معکوس گردد .

مهندس سید مجتبی علوی مقدم با اشاره به وضعیت راهها در شهرستان نهبندان گفت : در تصادفات سه عامل انسانی ، جاده وسایل نقلیه دخیل می باشند که بایستی مورد مطالعه و توجه ویژه قرار گیرد و بخش فراوانی عامل تصادف مشخص گردد .

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار ی خراسان جنوبی در پایان با اشاره به فرهنگ صحیح رانندگی تصریح کرد : در آموزش صحیح رانندگان غفلت کرده ایم و بایستی احتیاط و دقت سرلوحه رانندگی قرار گیرد و نسبت به موضوعات راه توجه کافی داشته و راهها استاندارد سازی شوند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/09/28 -- 16:13:14
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 209

نهبندان

 

دسترسی سریع

 


 

 

دریافت کد پستی

 

 

 

نهبندان خیابان شهیدرجائی اداره ثبت احوال نهبندان تلفن6222425_05626222214 کد پستی اداره: 83589-97517


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS